Zyre per shitje prane rruges Frederik Shiroka ne Tirane

ID TRS-522-27A
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 73.000 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 27.60 m2
Shperndarja
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frederik Shiroka

Ambient zyre per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, buze rruges.
Ka nje siperfaqe prej 27.60 m2 dhe organizohet ne nje ambient zyre dhe nje tualet.
Ngrohja dhe ftohja e zyres mundesohet nga nje kondicioner.
Ofrohet e mobiluar dhe eshte pershtatshme per zyre kontabiliteti, avokatie, noter, marketing etj.
Ka akses te lehte ne rrugen e Kavajes dhe ne rrugen Muhamet Gjollesha.
Zyra eshte e pajisur me certefikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 73.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane.

Zyra ka nje hapesire prej  50 m2 dhe ndod
Në Shitje 417-20K 60.000 €

Zyre per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane. Zyra ka nje hapesire prej  50 m2 dhe ndodhet ne katin e pare ...

Ambient per zyre per shitje prane Drejtorise se Policise ne rrugen Sami Frasheri  ne Tirane.
P
Në Shitje 518-37d 87.500 €

Ambient per zyre per shitje prane Drejtorise se Policise ne rrugen Sami Frasheri  ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Zyre per shitje ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne qender
Në Shitje 821-5F 61.000 €

Zyre per shitje ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne qender te Tiranes. Ka ...

Zyre per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri.
Në Shitje 413-13S 70.400 €

Zyre per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ofron nje ...

Zyra ndodhet prane Lanes tek Ish-Ekspozita Shqiperia Sot.Zyra ndodhet ne katin e pare ne zonen e bre
Në Shitje 617-41K 75.000 €

Zyra ndodhet prane Lanes tek Ish-Ekspozita Shqiperia Sot.Zyra ndodhet ne katin e pare ne zonen e brendshme te nje ...