Zyre me shitje ne rrugen Gjergj Fishta ne Tirane (TRS-617-41K)

ID TRS-617-41K
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 75.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 25 m2
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta

Zyra ndodhet prane Lanes tek Ish-Ekspozita Shqiperia Sot.

Zyra ndodhet ne katin e pare ne zonen e brendshme te nje pallati te ri.

Siperfaqja e zyres eshte 25 m2 e shperndare ne nje hapesire te vetme, dhe nje tualet.

Ambienti ofron kushte komode per zyre, dhe eshte i pajisur me kondicioner.

Ka nje fasade xhami bashke me deren qe ofron kushte shume te mira promocionale.

Eshte nje nder zonat me te preferuara per zyra pasi zona eshte e zhvilluar dhe ka shume qarkullim.

Eshte ideale dhe per zyra noteriale dhe avokatie ngaqe ndodhet dhe prane Gjykates Se Larte.

Pozicionimi eshte shume i mire pasi ka akses ne rrugen Sami Frasheri dhe ne zona ttjera te qendres.

Cmimi 75.000 Euro

 

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri.
Në Shitje 413-13S 70.400 €

Zyre per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ofron nje ...

Zyre per shitje ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne qender
Në Shitje 821-5F 61.000 €

Zyre per shitje ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne qender te Tiranes. Ka ...

Ambient zyre per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallat
Në Shitje 522-27A 73.000 €

Ambient zyre per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, buze ...

Ambient per zyre per shitje prane Drejtorise se Policise ne rrugen Sami Frasheri  ne Tirane.
P
Në Shitje 518-37d 87.500 €

Ambient per zyre per shitje prane Drejtorise se Policise ne rrugen Sami Frasheri  ne Tirane. Pozicionohet ne ...