Ambient zyre prane stadiumit Dinamo ne Tirane

ID TRR-222-47N
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 50 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sulejman Delvina

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues.
Ka nje siperfaqe prej 50 m2 e organizuar ne 2 hapesira, nje kuzhine te vogel, korridor dhe nje tualet.
Ofrohet pjeserisht e mobiluar e shtruar me parket, e saporinovuar.
Ka kondicioner te instaluar ne cdo dhome per ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Zyra eshte e pershtatshem per  shumellojshmeri aktivitetesh si: Konsulence, kontabilitet, finance, arkitekt, laborator etj.
Ndodhet ne nje zone te preferuar per zhvillim biznesi, duke u lidhur me rrugen Gjik Kuqali, rrugen Medar Shtylla, stadiumin Dinamo.


Cmimi: 500 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri
Me Qira 715-28m 560 €

Zyra me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Zyre me qera prane rruges Abdi Toptani, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri m
Me Qira 219-42T 600 €

Zyre me qera prane rruges Abdi Toptani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Ambient zyre me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre biznes.
Me Qira 120-4T 400 €

Ambient zyre me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre biznes. Ambienti ka nje ...

Apartament  1 + 1   per  zyra  me qira  ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane .
Me Qira 124-20F 600 €

Apartament  1 + 1   per  zyra  me qira  ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane . Pozicionohet ne ...

Zyre me qira ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.
Eshte pjese e nje pallati te ri dhe ndodhet ne kati
Me Qira 821-22F 450 €

Zyre me qira ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Eshte pjese e nje pallati te ri dhe ndodhet ne katin e ...

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Blloku njihet si nje nga zonat me te pelqyera per ban
Me Qira 1121-10N 400 €

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Blloku njihet si nje nga zonat me te pelqyera per banim dhe zhvillim ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin e 9 (kati i f
Me Qira 124-3X 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e 9 (kati i fundit) te nje ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 1122-31G 470 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane.  Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rruge ...