Zyre per qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-1122-34R
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 260 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 34m2
Shperndarja
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Ambient zyre me qira ne rrugen e Faik Konica ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe prej 34 m2 dhe eshte e organizuar ne nje ambient open space dhe nje tualet.
Zyra ofrohet e pamobiluar dhe eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi.
Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.
Zona eshte e zhvilluar dhe ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit.

Cmimi 260 Euro/ Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter pra
Me Qira 818-24E 180 €

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter prane rruges ...

Apartament per zyre me qira ne Rrugen Fadil Rada , ne katin e pare te nje pallati ekzistues.
Shtepi
Me Qira 1020-65i 300 €

Apartament per zyre me qira ne Rrugen Fadil Rada , ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Shtepia ka nje siperfaqe ...

Zyre me qera ne Qender te Tiranes.

Ndodhet ne katin e 2-te te ne ndertese biznesi.

Ofron nje s
Me Qira 619-39L 230 €

Zyre me qera ne Qender te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te ne ndertese biznesi. Ofron nje siperfaqe prej 15 m2 ...

Zyra me qira ne Rrugen Jeronim De Rada,shume prane Qendres Tregtare Toptani

Ambjenti pozicionohet
Me Qira 1222-19R 250 €

Zyra me qira ne Rrugen Jeronim De Rada,shume prane Qendres Tregtare Toptani Ambjenti pozicionohet ne katin perdhe te ...

Ambient modern per zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te n
Me Qira 316-1b 350 €

Ambient modern per zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ...

Zyre me qira ne rrugen Urani Pano ne qender te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te
Me Qira 821-4F 220 €

Zyre me qira ne rrugen Urani Pano ne qender te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri te pajisur me ...

Zyre me qera ne kompleksin Nobis ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, prane r
Me Qira 318-45L 300 €

Zyre me qera ne kompleksin Nobis ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, prane rruges ...

Ambient per zyre me qera ne rrugen Jeronim De Rada ne Tirane.

Pozicionohet ne katin perdhe ne nje
Me Qira 316-33b 185 €

Ambient per zyre me qera ne rrugen Jeronim De Rada ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje ndertese 1-kateshe ...