Ambjent biznesi me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRR-514-51j)

ID TRR-514-51j
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 3780 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 420 m2
Shperndarja 1
Tualete 4
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Ambjent biznesi me qera te Selvia ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me siperfaqe 420 m2.

Dyqani sapo ka perfunduar punimet e brendshme te cilat duhen theksuar qe jane teper cilesore dhe moderne.

Eshte shtruar me pllaka Porcelanoza, hidrosanitare cilesore, sistem qendror ndricimi, etj.

Fasada eshte e pajisur  me 7 dyer dhe vetrata xhami, te cilat i japin drite natyrale te gjithe ambjentit.

Ne brendesi ndodhen 4 tualete, te konceptuara per biznes me shume punonjes.

Eshte i pershtatshem per cfaredolloj biznesi, ideal per call center.

Mundesi parkimi ne garazh.

Ambjente te gjelberta perpara dyqanit, per tu clodhur apo per pushimin ne orarin e punes.

Administrim dhe siguri 24h.

 

Cmimi: 9 euro/m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje qendre biznes
Me Qira 1020-6V 3800 €

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje qendre biznesi. Ka nje ...

Ambient zyrash me qira prane Toptani Center ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndert
Me Qira 221-10D 3900 €

Ambient zyrash me qira prane Toptani Center ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertese ...

Ambient zyrash me qera ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane.
Zyra ndodhet shume prane Parkut
Me Qira 917-21a 3700 €

Ambient zyrash me qera ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane. Zyra ndodhet shume prane Parkut dhe stadiumit ...