Zyre e madhe me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane , (TRR-917-21a)

ID TRR-917-21a
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 3700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 370 m2
Shperndarja 9
Tualete 3
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Hima

Ambient zyrash me qera ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane.

Zyra ndodhet shume prane Parkut dhe stadiumit Qemal Stafa.

Pozicionohet ne katin e 6 banim me pamje kryesisht nga Parku i Madh, duke ofruar qetesi dhe ajer te paster.

Ambienti eshte i ndare ne 9 ambiente , 3 ballkone , 3 tualete, kuzhine te vogel me vete.

Por mund te riorganizohet edhe ne menyra te tjera sipas kerkeses.  

Ofrohet totalisht i mobiluar sipas fotove, mobilje kryesisht prej druri, sistemi qendror ngrohje ftohje, e shtruar me moket, ashensor te dedikuar.

Plot drite natyrale gjate gjithe dites.

Zona ndodhet prane sheshit Nene Tereza, rruges Faik Konica, Dervish Hima dhe rruges se Elbasanit. 

 

Cmimi 10 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Ofrohet 3 kate me qera te nje ndertese 5-kateshe, buz
Me Qira 417-37L 3600 €

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ofrohet 3 kate me qera te nje ndertese 5-kateshe, buze rruge ...

Ambient me qera per zyra ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallat
Me Qira 818-12E 3600 €

Ambient me qera per zyra ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, buze ...

Ambjent biznesi me qera te Selvia ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri,
Me Qira 514-51j 3780 €

Ambjent biznesi me qera te Selvia ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me siperfaqe 420 ...

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje qendre biznes
Me Qira 1020-6V 3800 €

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje qendre biznesi. Ka nje ...