Ambjent per zyre me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1215-12b)

ID TRR-1215-12b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 270 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 80 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Hima

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane Ambasades Amerikane.

Pallati ju ofron siguri, administrim dhe ashensor.

Me nje siperfaqe prej 80 m2 ambjenti ndahet ne sallon te madh, dhome, tualet, koridor dhe ballkon.

Jepet bosh. Ne sallon ndodhet nje kondicioner.

Apartamenti eshte i pajisur me dritare te medha xhami te cilat mund tju ndihmojne me se miri ne reklamimin e aktivitetit tuaj nga rruga kryesore.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme sic jane: zyra, qender kursesh, klinike, kompani, noteri, avokat, konsulent financiar etj.

Ballkoni ofron pamje te rruges kryesore dhe eshte I orientuar nga veri-perendimi.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Pallati ndodhet ne nje pozicion perfekt me hyrje dalje ne disa rruge kryesore te qytetit. Gjithashtu kjo zone preferohet shume edhe nga te huajt.

Keni mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 270 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyra me qera prane Kinema Agimi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzist
Me Qira 115-23b 320 €

Ambjent per zyra me qera prane Kinema Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzistues ne rrugen ...

Apartament 1+1 per zyra me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pall
Me Qira 1019-49T 300 €

Apartament 1+1 per zyra me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3
Me Qira 816-11b 350 €

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat ...

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter prane Mi
Me Qira 419-38L 400 €

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter prane Ministrise se ...

Zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Me Qira 715913m 350 €

Zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri. Me siperfaqe 75 m2 ...

Ambjent per zyra ne qender te Tiranes. 
  
  
  Me nje siperfaqe 95 m2, ofron 3 dhoma, ballkon, k
Me Qira 350 €

Ambjent per zyra ne qender te Tiranes. Me nje siperfaqe 95 m2, ofron 3 dhoma, ballkon, korridor dhe ...

Apartament per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.Apartament ndodhet ne katin e III-te te
Me Qira 1014-15j 400 €

Apartament per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.Apartament ndodhet ne katin e III-te te nje pallati ...

Zyre me qera prane Vesa Center ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete t
Me Qira 717-47d 350 €

Zyre me qera prane Vesa Center ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...