Ambient zyre me qira prane rruges Artan Lenja ne Tirane

ID TRR-522-44V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 73 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ndre Mjeda

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 73 m2  te organizuar ne 3 ambiente zyrash, tualet dhe ballkon.

Zyra ofrohet bosh, ne gjendje te mire dhenjera nga dhomat e shtruar me parket.

Pozicionimi nga veri-lindja ofron ndicim te bollshem natyral.

Fasadat e medha te xhamit me pamja nga rruga ofrojne mundesi te shkelqyera reklamimi.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te populluar.

Ka akses direkt ne rrugen Artan Lenja, rrugen e Kavajes dhe prane rruges Muhamet Gjollesha.

Cmimi: 400 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nj
Me Qira 116-23b 350 €

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ...

Ambient zyre me qira prane Ring Center ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pall
Me Qira 223-60G 450 €

Ambient zyre me qira prane Ring Center ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ri prane ...

Apartament per zyre me qera prane Casa Italia ne Tirane.

Apartamenti  ndodhet ne katin ne &n
Me Qira 417-36K 270 €

Apartament per zyre me qera prane Casa Italia ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin ne  4-te  te ...

Zyra me qera, ne rrugen Helmut Kol ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje vile, me hyrje priva
Me Qira 518-41E 300 €

Zyra me qera, ne rrugen Helmut Kol ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile, me hyrje private, prane rruges ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 1119-53L 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane ...

Zyre me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane, ne zonen e Selvise.
Ambjenti  pozicionohet ne katin
Me Qira 615-9m 350 €

Zyre me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane, ne zonen e Selvise. Ambjenti  pozicionohet ne katin e 10-te te nje ...

Zyre me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.
Pallati ne te cilen ndodhet ambienti esh
Me Qira 821-8V 350 €

Zyre me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Pallati ne te cilen ndodhet ambienti eshte i ri dhe i ...

Zyra me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri
Me Qira 814-6b 300 €

Zyra me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane Prokurorise ...