Zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane (TRR-418-38L)

ID TRR-418-38L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 65 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Brigada VIII

Zyre me qera ne zonen e Bllokut.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor, buze rruge kryesore.

Me siperfaqe totale prej 65m2 organizohet ne 2 ambiente sebashku me nje tualet.

Zyra ofrohet bosh dhe ka te instaluar nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Ofrohet e pa mobiluar dhe eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si:  avokati, noteri, ekonomist ose kontabilist etj.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet nje kondicioneri qe ndodhen ne dhome.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila dhe e gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket.

Pozicionohet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Prane saj ka shume zyra, lokale, restorante, supermarkete, dyqane etj.

Cmimi: 350 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qera ne fillim te rruges se Kavajes.
Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-kate
Me Qira 317-44L 300 €

Ambient zyre me qera ne fillim te rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-kateshe, prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera per zyra ne rrugen Frosina Plaku, pjese e Kompleksit Homeplan ne Tirane.
Ndo
Me Qira 1218-25E 300 €

Apartament 1+1 me qera per zyra ne rrugen Frosina Plaku, pjese e Kompleksit Homeplan ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Zyre me qera prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vje
Me Qira 1117-49L 300 €

Zyre me qera prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter me pamje nga ...

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje
Me Qira 218-23R 400 €

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne ...

Zyre me qera perballe Ish Ekspozites ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e katert dhe te fundit te nje
Me Qira 218-16d 300 €

Zyre me qera perballe Ish Ekspozites ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e katert dhe te fundit te nje pallati te ...

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e IV te nje palla
Me Qira 215-43m 250 €

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekzistues, i ...

Zyre me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume
Me Qira 118-34L 450 €

Zyre me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Me Qira 716-5K 300 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...