Ambjent per zyre me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1015-60b)

ID TRR-1015-60b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 110 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane pallatit te sportit Asllan Rusi.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Me nje siperfaqe prej 110 m2 banesa eshte e ndare ne sallon te madh, 2 dhoma, 2 tualete, koridor,2 ballkone dhe nje depo te vogel.

Ambjenti eshte i pajisur me kuzhine dhe nje kondicioner ndersa pjesa tjeter e saj jepet bosh. Te gjitha dhomat jane te mbushura me drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites.

Ballkonet jane te orientuara nga veri-perendimi.

Kjo prone eshte e pershtatshme per zyra te ndryshme, shoqate, fondacion, kompani, organizate etj.

Zona perreth eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Ne kete pallat do te gjeni gjithashtu edhe zyra te tjera te ndryshme.

Vendi ne te cilen pozicionohet ambjenti eshte shume i aksesueshem nga disa rruge kryesore sic jane rruga e Durresit, rruga Muhamet Gjollesha, rruga Don Bosko, rruga Dritan Hoxha etj.

Cmimi 350 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera, ne rrugen Helmut Kol ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje vile, me hyrje priva
Me Qira 518-41E 300 €

Zyra me qera, ne rrugen Helmut Kol ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile, me hyrje private, prane rruges ...

Apartament 3 + 1 per zyre me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te ne nje
Me Qira 917-44L 400 €

Apartament 3 + 1 per zyre me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 3+1 per zyre me qera perballe Kompleksit Vizion Plus.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pal
Me Qira 719-4L 400 €

Apartament 3+1 per zyre me qera perballe Kompleksit Vizion Plus. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze ...

Vile dy kateshe me qira prane rruges Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi p
Me Qira 222-42N 450 €

Vile dy kateshe me qira prane rruges Arkitekt Kasemi ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi prej 150 m2, ...

Apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje
Me Qira 715-42b 320 €

Apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 per zyre me qera te zona e Selvise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje palla
Me Qira 616-32b 450 €

Apartament 2+1 per zyre me qera te zona e Selvise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te kompleksi ...

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vje
Me Qira 316-53K 400 €

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Pjeter Budi, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te
Me Qira 822-54Z 450 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Pjeter Budi, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ...