Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Brrylit, ne Tirane

ID TRS-224-22Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 89.900
Kati 5
Sipërfaqe m2 50.5
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zhan D'ark

Apartament 1+1 ne shitje perballe Maternitetit te ri, ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 5 por jo te fundit te nje pallati 6 katesh.
Me nje siperfaqe totale prej 50.5m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi qe ka dalje ne ballkon, nje dhome gjumi, tualet dhe korridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte VeriPerendim.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Tualeti eshte i pajisur me dritare.
Eshte pjese e nje pallati te vjeter 6 katesh, pa ashensor te pozicionuar ne rruge kryesore.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore si: zona e Brrylit, Bulevardi Bajram Curri, zona e Ali Demit etj.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 89.900 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje pallati
Në Shitje 220-46S 78.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Apartamenti ...

Apartament ne shitje ne rrugen Filip Jano, pjese e Residences Avid, ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne k
Në Shitje 123-42Z 79.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Filip Jano, pjese e Residences Avid, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e pare banim ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Vëllezërit Manastirli, prane Bllokut te Ambasadave ne T
Në Shitje 723-65Z 90.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Vëllezërit Manastirli, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Shtepia ...

Apartament 1+1 per shitje ne Linze ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje palla
Në Shitje 723-57X 80.650 €

Apartament 1+1 per shitje ne Linze ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri 4 katesh ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve shume prane me rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet
Në Shitje 521-25V 85.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve shume prane me rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te ...

Apartament 1+1 për shitje në rrugën Selita e Vjetër, në Tiranë.
Hyrja
Në Shitje 521-4D 80.000 €

Apartament 1+1 për shitje në rrugën Selita e Vjetër, në Tiranë. Hyrja ndodhet në ...

Apartament 1+1 ne shitje prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje
Në Shitje 913-11 79.200 €

Apartament 1+1 ne shitje prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te ...

Apartament 1+1 ne shitje ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit, n
Në Shitje 823-55Z 82.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit, ne Tirane. Shtepia ...