Apartament 1 + 1 me qera prane Kopshtit Botanik Tirane

ID TRR-121-25G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 65.5 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kodra e Diellit, Tirane

Apartamet 1+1 me qira ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 65.5 m2.
Organizohet ne sallon dhe kuzhine, nje dhome gjumi, nje banjo, korridor dhe ballkon.
Shtepia eshte e mobiluar me nje stil mjaft modern dhe me te gjitha pajisjet per nje jetese komode.
Ngrohja dhe ftohja kryhet nga 1 kondicioner I vendosur ne sallon.
Zona ku ndodhet apartamenti eshte mjaft e njohur dhe e kerkuar si nga te huajt dhe vendasit.
Ka akses direkt ne rrugen e Zallit dhe shume prane Unazes se Tiranes.

Cmimi: 300 Euro/ Muaj  

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Banesa pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pa
Me Qira 1214-51b 250 €

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 1+1 me qera prane Tregut te Medrese ne Tirane.

Apartamenti ndodhet 500 m larg Unasez s
Me Qira 714-26j 223 €

Apartament 1+1 me qera prane Tregut te Medrese ne Tirane. Apartamenti ndodhet 500 m larg Unasez se Tiranes, ne nje ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pa
Me Qira 317-16L 390 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 1+1 me qera prane ish Ambasades Jugosllave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pal
Me Qira 1219-51T 260 €

Apartament 1+1 me qera prane ish Ambasades Jugosllave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 1+1 per qira prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati
Me Qira 322-44V 350 €

Apartament 1+1 per qira prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4te te nje p
Me Qira 117-6d 280 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4te te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri
Me Qira 116-14b 250 €

Apartament me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat
Me Qira 421-5V 350 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...