Garsoniere me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane

ID TRR-1122-66Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 2
Sipërfaqe m2 50
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ndre Mjeda

Garsoniere me qira prane Kompleksit Magnet, ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2te te nje pallati te ri me ashensor.
Shtepia eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dhome gjumi, dhe nje tualet
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te vendosur.
Apartamenti eshte i orientuar nga juglindja duke i mundesuar baneses ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Apartamenti ofrohet per qira totalisht i mobiluar me nje stil modern dhe te pabanuar me pare.
Pallati ofron adminstrim, ashensor dhe siguri.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.
Zona lidhet shpejt me zonen e 21 dhjetorit, zonen e zogut te zi, rrugen e Kavajes, rrugen Artan Lenja etj.

Cmimi 350 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne Rrugen e Dafinave prane Drejtorise Rajonale Tatimore Tirane.
Banesa pozic
Me Qira 223-40R 400 €

Apartament 1+1 me qira ne Rrugen e Dafinave prane Drejtorise Rajonale Tatimore Tirane. Banesa pozicionohet  ne ...

Apartament  me qera ne rrugen Budi ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati
Me Qira 1015-36K 300 €

Apartament  me qera ne rrugen Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te vjete
Me Qira 1019-6L 280 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter prane me rrugen ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Idriz Dollaku prane fushes se Ali Demit ne Tirane.
Eshte e pozicio
Me Qira 424-39Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Idriz Dollaku prane fushes se Ali Demit ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 5 ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ali Demi ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pa
Me Qira 1115-80K 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ali Demi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera prane qendres se Tiranes, ne rrugen e Bogdaneve.

Pozicionohet ne katin e 8
Me Qira 815-41m 450 €

Apartament 1+1 me qera prane qendres se Tiranes, ne rrugen e Bogdaneve. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t
Me Qira 1216-18K 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Peti, prane Liqenit Artifical ne Tirane.
Banesa pozicionohet ne ka
Me Qira 324-14Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Peti, prane Liqenit Artifical ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 3 te nje ...