Apartament 1+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-818-9L)

ID TRR-818-9L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 70 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Eduard Mano

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 70 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar vetem me pjesen e kuzhines dhe elektroshtepiakeve.

Dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila.

Ballkoni ofron nje pamje relaksuese te zones perreth dhe Kopshtit Zoologjik.

Kompleksi ju ofron te gjitha sherbimet qe ju nevojiten per te bere nje jetese sa me komode.

Zona eshte e qete dhe shume e preferuar, ka akses te lehte ne Unazen e Madhe te Tiranes dhe pak minuta nga Liqeni Artificial.

Ofrohet mundesi parkimi prane pallatit.

Cmimi: 500 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera prane qendres se Tiranes, ne rrugen e Bogdaneve.

Pozicionohet ne katin e 8
Me Qira 815-41m 450 €

Apartament 1+1 me qera prane qendres se Tiranes, ne rrugen e Bogdaneve. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati ...

Apartament me qira ne rrugen Myslym Shyri, prane qendres ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nj
Me Qira 323-53Z 550 €

Apartament me qira ne rrugen Myslym Shyri, prane qendres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati buze ...

Apartament me qira ne Rrugen e Bogdaneve shum afer qendres se Tiranes.
Shtepia pozicionohet ne
Me Qira 1222-20R 550 €

Apartament me qira ne Rrugen e Bogdaneve shum afer qendres se Tiranes. Shtepia pozicionohet ne katin e shtate te ...

Apartament me qira ne rrugen Margarita Tutulani, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 6 te nj
Me Qira 922-1Z 550 €

Apartament me qira ne rrugen Margarita Tutulani, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera mbrapa Ring Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri
Me Qira 618-25L 400 €

Apartament 1+1 me qera mbrapa Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri me kushte shume ...

Apartament 1+1 me qera ne Rezidencen Alba ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3te te nje pallati te
Me Qira 1022-29Z 450 €

Apartament 1+1 me qera ne Rezidencen Alba ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri
Me Qira 315-4b 400 €

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Irfan Tomini prane Bulevardit Bajram Curri.
Ndodhet ne katin e 2
Me Qira 523-13X 400 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Irfan Tomini prane Bulevardit Bajram Curri. Ndodhet ne katin e 2 banim,me orientim ...