Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane (TRS-118-31R)

ID TRS-118-31R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 56.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 56 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Thanas Ziko

Apartament per shitje ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te nje pallati te vjeter.

Siperfaqja totale prej 56 m2 eshte e organizuar ne nje dhome ndenje, nje paradhome ne hyrje, nje dhome gjumi, nje ballkon i mbyllur qe mund te perdoret per kuzhinen dhe nje tualet.

Apartamenti ofrohet i pa mobiluar.

Prona eshte e orientuar nga Perendimi qe mundeson ndricim natyral per nje pjese te dites.

Tarraca eshte e shfrytezueshme per shkak se apartamenti ndodhet ne katin e fundit te pallatit.

Zona ku ndodhet eshte e zhvilluar dhe eshte prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Vendodhja i lejon te kete akses te lehte ne rrugen Kater Deshmoret, rrugen e Dibres dhe rruge te tjera te rendesishme nderlidhese te qytetit.

I pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.

 

Cmimi 56.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje palla
Në Shitje 1119-38S 60.500 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Në Shitje 1016-2K 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Garsoniere ne shitje ne rrugen Sali Nivica prane Ish tregut elektrik ne Tirane 
Shtepia ndodhe
Në Shitje 1120-12i 42.200 €

Garsoniere ne shitje ne rrugen Sali Nivica prane Ish tregut elektrik ne Tirane  Shtepia ndodhet ne katin e 4 te ...

Apartament per shitje prane rruges Njazi Meka ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te v
Në Shitje 116-56b 42.000 €

Apartament per shitje prane rruges Njazi Meka ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te vjeter, buze rruge ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje p
Në Shitje 1219-19L 43.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te viteve ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. 
Shtepia ndodhet ne katin e shtate t
Në Shitje 321-5D 66.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane.  Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pa
Në Shitje 418-32L 59.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Thoma Koxhaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te te nje komple
Në Shitje 319-30L 43.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Thoma Koxhaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje kompleksi te ri palatesh ...