Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje prane rruges Asim Vokshi (TRS-818-3E)

ID TRS-818-3E
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 96.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 96 m2
Dhoma 1
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jordan Misja

Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e I-re te nje pallati te vjeter. 

Siperfaqja e brendshme prej 96m2 eshte e organizuar ne nje apartament 1+1 dhe ne nje dyqan. Gjenden buze rruges kryesore.

Hapesirat jane te rregullta dhe apartamenti ka nje dhome ndenje dhe kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy depo te vogla. Dyqani eshte openspace dhe ka nje tualet.

Apartamenti ka akoma punimet e vjetra keshtu qe ka nevoje per rregullime, ndersa dyqani eshte ne gjendje me te mire.

Avantazhi eshte se pronat mund te perdoren per qellime te ndryshme, te dyja per banim ose te dyja per biznes ose ashtu sic kane qene te organizuara deri tani, nje pjese per banim dhe nje pjese per dyqan.

Vendndodhja e apartamentit ka akses te lehte ne rrugen Jordan Misja, ne rrugen Asim Vokshi, ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, ne zonen e Zogut te Zi dhe ne rruge te tjera nderlidhese ne qytet.

Orientimi eshte nga lindja dhe veriu.

Ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 96.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje pal
Në Shitje 620-6S 87.500 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter. Ka ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje
Në Shitje 625-50m 97.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Sulejman Pitarka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te dhe
Në Shitje TRs-516-26b 110.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Sulejman Pitarka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje ...

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te komplek
Në Shitje 214-21b 85.000 €

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te kompleksi Kolombo 2 prane ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t
Në Shitje 916-49K 97.200 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ...

Apartamente 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu i I ne Tirane.
Apartamentet ndodhen ne nje pallat
Në Shitje 920-25D 90.700 €

Apartamente 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu i I ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri te perfunduar ...

Apartament 1+1 per shitje afer Fakultetit  te Mjekesise ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne e 7t
Në Shitje TRs-117-28d 85.000 €

Apartament 1+1 per shitje afer Fakultetit  te Mjekesise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne e 7te dhe te fundit te ...

Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte siper dyqaneve te
Në Shitje 1118-4d 84.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte siper dyqaneve te nje pallati te ...