Apartament 1+1 ne shitje tek Medreseja ne Tirane

ID TRS-423-27Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 106.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 73
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Apartament ne shitje ne rrugen e Dibres tek Medreseja ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale ne 73m2 dhe siperfaqe te brendshme 66.6m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, nje dhome gjumi, nje tualet, nje depo dhe korridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte Jug duke bere qe apartamenti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Prona shitet e mobiluar.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Apartamenti ka nje planimetri te rregullt, eshte pjese e nje pallati te ri 6 katesh te pajisur me ashensor, adminstrim dhe kamera sigurie.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Ferit Xhajko, Pazari i Ri, rruga Bardhyl, qendra e Tiranes.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 106.000 euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e I-re te nje
Në Shitje 818-3E 96.000 €

Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ne katin e I-re te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Sulejman Pitarka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dh
Në Shitje TRs-516-26b 110.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Sulejman Pitarka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te te nj
Në Shitje 615-50m 97.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e dhjete dh
Në Shitje 323-3G 107.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e dhjete dhe te fundit te nje ...

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet
Në Shitje 723-62Z 96.000 €

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Hyrja pozicionohet ne katin e 2-te te Komple
Në Shitje 821-12V 94.900 €

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e 2-te te Kompleksit Panorama, nje ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10 por jo te fun
Në Shitje 324-22Z 115.600 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10 por jo te fundit te nje pallati ...

Apartament 1+1 ne shitje tek Kompleksi Garden Residence Turdiu, ne zonen e ish Fushes se Aviacionit
Në Shitje 1123-19Z 103.000 €

Apartament 1+1 ne shitje tek Kompleksi Garden Residence Turdiu, ne zonen e ish Fushes se Aviacionit ne Tirane. Banesa ...