Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane

ID TRR-1213-38S
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 5
Sipërfaqe m2 75
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Bogdaneve

Apartament 1+1 me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. 
Ka nje siperfaqe prej 75 m2 e cila eshte e ndar ne 2 ambiente, corridor, tualet dhe ballkon.
Apartamenti eshte mjaft i pershtatshem per zyra te ndryshme. 
Punimet e brendshme jane teper cilesore duke permendur: termoizolim, dritare dopio xham, grila, punime dekorative gipsi, pllaka cilesore, pajisje hidrosanitare, etj.
Pallati eshte teper cilesor dhe ofron 2 ashensore, administrim, siguri, kamera per 24h. 
Ofrohet mundesi parkimi ne katin -1 te pallatit me pagese ekstra.

Cmimi: 350 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyra me qera prane Kinema Agimi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzi
Me Qira 115-23b 320 €

Ambjent per zyra me qera prane Kinema Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzistues ne rrugen ...

Ambient zyre per qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 1020-40D 420 €

Ambient zyre per qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Ka nje ...

Hapësirë për zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri në Tiranë. Eshtë
Me Qira 215-31m 450 €

Hapësirë për zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri në Tiranë. Eshtë e vendosur në ...

Apartament 2+1 per zyra me qera prane rruges se Kavajes.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri
Me Qira 622-6U 450 €

Apartament 2+1 per zyra me qera prane rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 617-8K 420 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri afer ...

Ambient per zyra me qera tek zona e Brrylit, ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 215-35M 450 €

Ambient per zyra me qera tek zona e Brrylit, ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te  ...

Apartament 1+1 e mobiluar per zyre me qera tek Zogu i Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert
Me Qira 914-26a 300 € €

Apartament 1+1 e mobiluar per zyre me qera tek Zogu i Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallat te ri ...

Ambient zyre me qera ne fillim te rruges se Kavajes.
Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-kate
Me Qira 317-44L 300 €

Ambient zyre me qera ne fillim te rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-kateshe, prane rruges ...