Apartament 1+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-1217-65R)

ID TRR-1217-65R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 72 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Prokop Mima

Apartament me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te pajisur me ashensor.

Siperfaqja e pergjithshme prej 72 m2 eshte e organizuar ne nje sallon me kuzhine te perfshire, nje dhome gjumi, korridor, nje ballkon dhe nje tualet.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil modern dhe te rehatshem.

I gjithe mobilimi eshte i ri dhe i pa perdorur me pare.

Hapesira e brendshme eshte e shtruar e gjitha me parket, lloji i xhamave te dritareve dhe ballkonit siguron izolim total te zhurmave dhe ambienti eshte i pajisur gjithashtu me termoizolim.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga nje kondicioner i vendosur ne sallon.

Sistemi i ndricimit eshte cilesor dhe i shperndare ne spote te ndryshme.  

Orientimi i apartamentit eshte nga lindja dhe ballkoni ofron nje pamje te pa penguar te malit te Dajtit.

Ndodhet ne nje zone shume te preferuar si nga vendasit ashtu edhe te huajt.

Ka akses te lehte ne rrugen Medar Shtylla, rrugen Tish Dahia, rrugen Skender Luarasi etj.

 

Cmimi 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Me Qira 1220-2V 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e nente te nje pallat
Me Qira 320-6S 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 1+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne zonen Zogu i Zi ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e
Me Qira 817-2K 400 €

Apartament 1+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne zonen Zogu i Zi ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 11-te te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Me Qira 1015-51b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje palla
Me Qira 118-16d 350 €

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Vasil Shantos, ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Ndodhet ne
Me Qira 413-26S 350 €

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Vasil Shantos, ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te ...

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te r
Me Qira 116-43L 350 €

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane Vizion ...

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Me Qira 1220-26D 500 €

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te te nje ...