Apartament 1+1 me qera prane rruges Bardhyl ne Tirane

ID TRR-123-33G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 64 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ramazan Farka

Apartament 1+1 me qera prane QSUT ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati ekzistues. 
Ofron nje siperfaqe prej 64 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet,
nje ballkon dhe korridori lidhes.
Jepet me qera totalisht i mobiluar me nje stil modern dhe te ri. Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
E gjithe siperfaqa e apartamentit eshte e shtruar me parket te  nje cilesie te mire.
Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga dy kondicionere te pozicionuar ne sallon dhe ne dhomen e gjumit.
Ambientet jane te bollshme dhe te ndricuara nga drita natyrale pergjate dites.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar prane fasiliteteve te ndryshme si: spitale, shkolla, markete etj.
Poshte pallatit ka edhe mundesi parkimi.

Cmimi 550 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 modern me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te
Me Qira 619-2L 500 €

Apartament 1+1 modern me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament  me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Apartamenti  ndodhet ne kat
Me Qira 1015-15K 450 €

Apartament  me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 8-te banim ne ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 118-50L 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 1016-18L 430 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane. 

Banesa ndodhet ne katin e peste me siperfaqe
Me Qira 415-7b 500 €

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane.  Banesa ndodhet ne katin e peste me siperfaqe prej 70 m2. Ndahet ...

Apartament per qira tek Residenca Kodra e Diellit 1, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne kati
Me Qira 123-61Z 450 €

Apartament per qira tek Residenca Kodra e Diellit 1, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje ...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Peti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje
Me Qira 614-11b 600 €

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile 3 – ...

Garsoniere me qera mujore ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje nderte
Me Qira 918-27E 500 €

Garsoniere me qera mujore ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re. Ka nje ...