Apartament 1+1 me qera prane gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane

ID TRR-1122-20G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550 Euro
Kati 11
Sipërfaqe m2 70 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ymer Kurti

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 11-te nje pallati te ri.
Ofron nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne sallon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe 
korridori lidhes.
Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashekohore.
Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga dy kondicionere te pozicionuar perkatesisht ne 
dhomen e ndenjes dhe ne dhomen e gjumit.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme si: sobe, lavastovilje, frigorifer etj.
Dritaret jane doppio xham dhe jane te gjitha te pajisura me grila.
Dhomat ofrojne hapesira te konsiderueshme dhe jane te ndricuara nga drita natyrale pergjate dites.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar dhe ka akses direkt me sheshin Wilson, Liqenin Artificial,
dhe zonen e Bllokut.

Cmimi 550 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, prane shkolles se Baletit ne Tirane.
Eshte e p
Me Qira 823-49Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, prane shkolles se Baletit ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Faik Konica, prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Pozic
Me Qira 1122-72V 650 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Faik Konica, prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5
Me Qira 616-27K 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ...

Garsoniere me qera mujore ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje nderte
Me Qira 918-27E 500 €

Garsoniere me qera mujore ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re. Ka nje ...


Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, prane shkolles se Baletit ne Tirane.
Banesa
Me Qira 224-41Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, prane shkolles se Baletit ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi
Me Qira 818-9L 480 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Ndertesa ne te cilen ndodhet hyrja eshte
Me Qira 621-4V 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Ndertesa ne te cilen ndodhet hyrja eshte e re, e pajisur me ...

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Kika, prane kompleksit Kika 2, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicio
Me Qira 223-10Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Kika, prane kompleksit Kika 2, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8 ...