Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane

ID TRR-822-40G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 50m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Marko Bocari

Apartament 1+1 per qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e gjashte  te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqje prej 50m2, te organizuar ne sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Banesa ofrohet e mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe ka nje mobilim te ri dhe modern.
Dhomat kane nje organizim te mire te struktures se brendshme, te ndricuara pothuajse gjate gjithe dites.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja e ambienteve sigurohet nga dy kondicionere, te vendosur perkatesisht ne dhomen e ndenjes dhe dhomen e gjumit.
Zona eshte e qete dhe e mbushur plot me ajer te paster. Eshte nje nga zonat me te kerkuara dhe te preferuara ne Tirane.
Prane saj do te gjeni te gjitha fasilitetet e nevojshme per te bere nje jetese sa me te rehatshme dhe komode.
Pallati pozicionohet prane liqenit artificial, Kopshtit zoologjik, zonen e Bllokut, rrugen Sami Frasheri etj.

Cmimi 550 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 120-6S 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 1+1  me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Apartamenti ndhodhet ne kati
Me Qira 217-24d 500 €

Apartament 1+1  me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndhodhet ne katin e trete te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyt
Me Qira 1215-55K 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje objekti te ...

Apartament 1+1 per qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te
Me Qira 1121-32V 500 €

Apartament 1+1 per qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pal
Me Qira 1221-52N 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me nje ...

Apartament 1+1 me ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile
Me Qira 922-45G 500 €

Apartament 1+1 me ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile tri kateshe, shume ...

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.
Me nje siperfaqe prej 119 m2 of
Me Qira 214-3 650 €

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 119 m2 ofron ne katin e pare ...

Apartament 1+1 per qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet e katin e pare te nje palla
Me Qira 221-26V 490 €

Apartament 1+1 per qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet e katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...