Apartament 1+1 me qera prane qendres Kristal ne Tirane

ID TRR-1222-40R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 280
Kati 0
Sipërfaqe m2 60
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bill Klinton

Apartament  1+1 me qera ne rrugen Bill Klinton, prane qendres Kristal dhe Komunes se Parisit, ne Tirane.
Ndodhet ne ne katin perdhe te nje vile por ka hyrje te vecante. 
Banesa ka siperfaqe prej 60m2 dhe eshte e organizuar ne sallon  dhe kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.
Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar me dyqane, supermarket kopshte etj.
Ka akses ne Unazen e Madhe, ne rrugen Shkelqim Fusha, ne zonen e Komunes se Parisit, Kodres se Diellit etj. 


Cmimi: 280 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile tre ka
Me Qira 220-32S 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile tre kateshe. Ka nje ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nj
Me Qira 520-11D 240 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te te nje
Me Qira 519-43L 420 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje palllati te ri ...

Apartament  me qera ne hyrje te rruges Myslym Shyri.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekz
Me Qira 916-36L 400 €

Apartament  me qera ne hyrje te rruges Myslym Shyri. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues pa ashensor ...

Apartament 1+1  me qera ne kompleksin ne rrugen Artan Lenja ne Tirane.

Apartamenti ndodhet n
Me Qira 118-8d 350 €

Apartament 1+1  me qera ne kompleksin ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ne katin e ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 218-53L 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri por pa ashensor ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te n
Me Qira 1215-62K 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ...

Apartament me qira ne rrugen Qemal Stafa, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 1 te nje vile
Me Qira 922-6Z 350 €

Apartament me qira ne rrugen Qemal Stafa, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 1 te nje vile 3 kateshe me ...