Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-922-50G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 60
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Deshmoret e Fekenit

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile tri kateshe.
Ofron nje siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne sallon, ambient ngernieje, dy dhoma gjumi,
nje tualet dhe korridori lidhes.
Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit sigurohet nga nje kondicioner I pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Perpara shtepise ndodhet nje oborr qe mund te perdoret edhe si vend parkimi.

Cmimi 400 Euro Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje p
Me Qira 214-9b 300 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri buze ...

Apartament moden me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te
Me Qira 116-49b 300 €

Apartament moden me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri te ...

Apartament 1+1 per qira prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati
Me Qira 322-44V 350 €

Apartament 1+1 per qira prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit,
Me Qira 714-13j 350 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile
Me Qira 922-32Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile private ne rruge ...

Apartament 1+1  me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Apartamenti ndhodhet ne kati
Me Qira 217-24d 500 €

Apartament 1+1  me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndhodhet ne katin e trete te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 919-20L 380 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, me kushte ...

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri
Me Qira 1014-66b 300 €

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze rruge ...