Apartament 1+1 me qera prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane

ID TRR-323-12G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 3
Sipërfaqe m2 85 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Cameria

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Cameria ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe prej 85 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti ofrohet ploteisht i mobiluar me nje stil modern dhe te ri. Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga nje kondicioner te pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Hapesirat e brendshme jane te organizuara mire dhe jane te bollshme dhe te ndricuara nga drite natyrale pergjate gjithe dites.
Pallati ofron administrim, siguri dhe ashensor.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar, e preferuar si nga vendasit ashtu edhe te huajte.
Ka akses direkt ne rrugen Ibrahim Rugova, rrugen Myslym Shyri, rrugen e Kavajes etj

Cmimi 550 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Vildan Luarasi prane gjimnazit Sami Frasheri, ne Tirane.
Banesa eshte
Me Qira 123-23Z 500 €

Apartament me qira ne rrugen Vildan Luarasi prane gjimnazit Sami Frasheri, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Me Qira 1220-27D 450 €

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ...

Apartament me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4
Me Qira 1222-36Z 500 €

Apartament me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4te te nje godine te ...

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Kika, prane kompleksit Kika 2, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicio
Me Qira 223-10Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Kika, prane kompleksit Kika 2, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8 ...

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane. 

Banesa ndodhet ne katin e 3-te me siperfaqe p
Me Qira 615-28b 500 €

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane.  Banesa ndodhet ne katin e 3-te me siperfaqe prej 75 m2. Ndahet ...

Apartament me qira ne rrugen e Kosovareve shume prane Liqenit Articial dhe Kompleksit Nobis ne Tiran
Me Qira 523-26Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen e Kosovareve shume prane Liqenit Articial dhe Kompleksit Nobis ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament me qira ne rrugen e Barrikadave, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje vil
Me Qira 922-23Z 500 €

Apartament me qira ne rrugen e Barrikadave, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje vile private 4 kateshe ...

Apartament me qira prane Kopshtit 4 Stinet ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te
Me Qira 1221-32N 420 €

Apartament me qira prane Kopshtit 4 Stinet ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallat te ri pa ...