Apartament 1+1 me qera tek Kompleksi Panorama

ID TRR-423-11R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 7
Sipërfaqe m2 65
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jordan Misja

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Jordan Misja prane Institutit Harry Fultz ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor.
Siperfaqja totale e apartamentit eshte 65 m2, e cila organizohet ne 1 sallon se bashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon.
Ofrohet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe ne gjendje shum te mire. 
Ambienti eshte mjaft i pershtatshem per banim dhe hapsirat jane te bollshme.
Ne sallon eshte i instaluar nje kondicioner qe mundeson ngrohjen e shtepise.
Pallati ka izolim termik me sistem kapote duke bere te mundur qe shtepia te qendroje e fresket ne vere dhe e ngrohte ne dimer.
Ofrohet dhe mundesi parkimi me kosto ekstra ne parkingun e kompleksit.
Zona eshte e qete, mjaft e kerkuar dhe ka akses te lehte me rruget dhe zonat kryesore te Tiranes ku mund te permendim rrugen Asim Vokshi, rrugen e Durresit, Bulevardi Zogu i Pare, Sheshi Karl Topia etj.

Cmimi: 400 Euro/Muaj (me taksa te perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje palla
Me Qira 915-31d 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mustafa Lleshi ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e k
Me Qira 620-11D 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mustafa Lleshi ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e katert te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te nje
Me Qira 1119-35S 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 1+1 ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekz
Me Qira 313-51 300 €

Apartament 1+1 ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekzistues, buze rruges ...

Apartament 1+1 me qera prane Ring Center ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri pra
Me Qira 418-28L 450 €

Apartament 1+1 me qera prane Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri
Me Qira 1215-22b 330 €

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament me qera ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri
Me Qira 1215-45b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat
Me Qira 119-35L 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge ...