Apartament 1+1 me qira ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRR-224-60Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 9
Sipërfaqe m2 84
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhorxhi Martini

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Xhorxh Martini shume prane qendres se Tiranes.
Pozicionohet ne katin e 9 por jo te fundit te nje pallati te pajisur me ashensor.
Ka nje siperfqe totale prej 84m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambientin e gatimit qe ka akses ne ballkon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Dy kondicioner jane vendosur ne sallon dhe ne dhomen e gjumit per ngrohjen dhe per ftohjen.
Orientimi nga JugPerendimi mundeson ndricim plot diell. 
Banesa ofron nje pamje te lire dhe te kendshme te qytetit te Tiranes.
Eshte pjese e nje pallati qe ofron administrim dhe ashensor.
Zona lidhet shpejt me zonen e Qendres, rrugen e Dibres, Bulevardin Zhan D'ark etj.

Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Ne katin e dyte te nje pallati te ri me
Me Qira 1019-10a 500 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Me nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres, pjese e kompleksit Arlis ne Tirane. 
Pozicionohet n
Me Qira 1223-35Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres, pjese e kompleksit Arlis ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e 11 dhe te ...

Apartament  1+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba prane Sheshit Skenderbej.
Apartamenti  ndo
Me Qira 323-11R 550 €

Apartament  1+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba prane Sheshit Skenderbej. Apartamenti  ndodhet ne katin e ...

Apartament 1+1 per qira prane Medresese ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje
Me Qira 923-41X 500 €

Apartament 1+1 per qira prane Medresese ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te nje
Me Qira 1119-35S 480 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te r
Me Qira 820-23D 580 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Apartamenti ka ...

Apartament me qira ne rrugen Hafiz Ibrahim Dalliu ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje vend t
Me Qira 222-18N 500 €

Apartament me qira ne rrugen Hafiz Ibrahim Dalliu ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje vend te qete dhe shume te ...

Apartament me qira ne rrugen e Barrikadave, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje vil
Me Qira 922-23Z 500 €

Apartament me qira ne rrugen e Barrikadave, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje vile private 4 kateshe ...