Apartament 1+1 me qira ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRR-524-28Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 4
Sipërfaqe m2 65
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ullishtes

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Ullishtes, prane Hotel Radison ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 65m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Orientimi i apartamentit eshte Lindje duke mundesuar ndricim natyral pergjate dites.
Banesa ofrohet me qira totalisht e mobiluar.
Zona eshte e aksesueshme dhe lidhet shpejt me zonen e Kopshtit Zoologjik, zonen e Liqenit Artificial, autostraden Tirane-Elbasan etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina shume prane sheshit Willson ne Tirane.
Shtepia po
Me Qira 1023-42Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina shume prane sheshit Willson ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin ...

Apartament modern prane liqenit Artificial ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje komplek
Me Qira 716-32b 650 €

Apartament modern prane liqenit Artificial ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te ri pallatesh, ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Me Qira 116-10K 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallat
Me Qira 1219-10L 700 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, buze rruge ...

Apartament 1+1 me qira prane zones se Selvise ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8  te nje pal
Me Qira 324-26C 550 €

Apartament 1+1 me qira prane zones se Selvise ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8  te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje godi
Me Qira 922-33Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje godine private ne rruge ...

Apartament modern 1+1 me qira prane Ring Center, ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.
Shtepia pozicion
Me Qira 923-26Z 650 €

Apartament modern 1+1 me qira prane Ring Center, ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5 ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te
Me Qira 714-18b 700 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri ...