Apartament 1+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane

ID TRR-1122-8Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 6
Sipërfaqe m2 70
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament 1+1 me qira prane restorant Bujtina e Gjelit ne zonen  e Don Boskos, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 6te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale 70m2 organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Banesa eshte e sapomobiluar me nje stil modern me cdo gje te re dhe te nevojshme per nje jetese sa me te kendshme.
Apartamenti eshte i orientuar nga JugLindja dhe drita natyrale eshte prezente per gjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient.
Gjithashtu apartamenti ka pamje te lire dhe te kendshme te qytetit te Tiranes.
Pallati ofron adminstrim, ashensor, dhe siguri.
Zona ka akses te shpejte me zogun  e Zi, zonen e Laprakes, zonen e ish Doganes etj.

Cmimi: 450 euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Apartament 1+1 me qira ne rrugen Xhanfize Keko, ne zonen e Xhamllikut ne Tirane.
Shtepia eshte e
Me Qira 124-9Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Xhanfize Keko, ne zonen e Xhamllikut ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile
Me Qira 922-50G 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile tri ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Selite e Vjeter, ne pjesen e siperme te Kopshtit Botanik.
Pozicion
Me Qira 424-58A 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Selite e Vjeter, ne pjesen e siperme te Kopshtit Botanik. Pozicionohet ne katin e 2te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Me Qira 119-18L 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges 5 Maj ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri p
Me Qira 1119-14L 400 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges 5 Maj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pall
Me Qira 518-25L 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane
Apartament ndodhet ne katin e dyte te nje nde
Me Qira 1116-56d 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane Apartament ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re. Ka ...

Apartamente me qira ne Rrugen Pandeli Vangjeli , afer Ambasades Turke.Te ndodhura ne nje rezidence &
Me Qira 920-39i 400 €

Apartamente me qira ne Rrugen Pandeli Vangjeli , afer Ambasades Turke.Te ndodhura ne nje rezidence  te sapo ...