Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres ne Tirane

ID TRR-424-15Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 9
Sipërfaqe m2 65
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres, ne zonen e Selvise ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 9 te nje pallati te ri te sapoperfunduar.
Siperfaqja prej 65m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Shtepia eshte e orientuar nga Perendimi duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Konicioneri i vendosur ne sallon mundeson ngrohjen dhe ftohjen e apartamentit.
Apartamenti ofrohet me qira totalisht i mobiluar dhe shume pak i banuar.
Eshte pjese e nje pallati te ri qe ofron administrim, ashensor dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me rrugen Bardhyl, rrugen Ferit Xhajko, zonen e Qendres.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi 600 euro/

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina shume prane sheshit Willson ne Tirane.
Shtepia po
Me Qira 1023-42Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina shume prane sheshit Willson ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri m
Me Qira 920-16V 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.

Banesa ndodhet ne nje lagje
Me Qira 214-8b 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Banesa ndodhet ne nje lagje mjaft te qete te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne k
Me Qira 413-61 500 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 12-te nje ...

Apartament 1+1 per qira prane zones se 21shit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te r
Me Qira 522-31V 700 €

Apartament 1+1 per qira prane zones se 21shit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane. 

Banesa ndodhet ne katin e 3-te me siperfaqe p
Me Qira 615-28b 500 €

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane.  Banesa ndodhet ne katin e 3-te me siperfaqe prej 75 m2. Ndahet ...

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 716-15b 500 €

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, disa metra larg ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Cameria ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te
Me Qira 323-12G 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Cameria ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...