Apartament 1+1 me qira prane Liqenit Artificial te Tiranes

ID TRR-722-21Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 3
Sipërfaqe m2 68
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Margarita Tutulani

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nje pallati te ri pa ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 68m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi e cila ka akses ne ballkon dhe nje tualet.
Shtepia eshte e saporinovuar  dhe eshte mobiluar ne menyre moderne. Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, furre, pianure, aspirator etj. 
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner.
Eshte e orientuar nga Jugu  duke i mundesuar baneses ndricim natyral per gjate gjthe dites
Zona eshte mjaft e preferuar dhe  ka akses te lehte me Liqenin Artificial, Stadiumin Dinamo, Komunen e Parisit dhe  zonen e Bllokut.

Cmimi: 750 Euro/muaj .
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Kika, prane kompleksit Kika 2, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicio
Me Qira 223-10Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Kika, prane kompleksit Kika 2, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8 ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Me Qira 1018-41L 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri shume prane me ...

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndah
Me Qira 216-57b 700 €

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndahet ne sallon, vend ...


Apartament me qira ne rrugen e Barrikadave prane qendres se Tiranes.
Ka nje siperfaqe totale 55m2
Me Qira 323-16Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen e Barrikadave prane qendres se Tiranes. Ka nje siperfaqe totale 55m2 dhe organizohet ne ...

Ofrohen 6 garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.
Me Qira 419-32S 750 €

Ofrohen 6 garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Ndodhen nga ...

Apartament me qira ne Rrugen e Bogdaneve shum afer qendres se Tiranes.
Shtepia pozicionohet ne
Me Qira 1222-20R 550 €

Apartament me qira ne Rrugen e Bogdaneve shum afer qendres se Tiranes. Shtepia pozicionohet ne katin e shtate te ...

Apartament per qira prane qendres GKAM, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje
Me Qira 1222-30Z 550 €

Apartament per qira prane qendres GKAM, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te
Me Qira 1121-32V 700 €

Apartament 1+1 per qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...