Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane

ID TRR-1122-67Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 3
Sipërfaqe m2 75
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Durresit


Apartament me qira ne rrugen e Durresit, prane gjimnazit Qemal Stafa, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2te te nje pallati pa ashensor me pamje nga rruga e Durresit.
Shtepia ka nje siperfaqe totale 75m2 eshte e organizuar ne sallon me dalje ne ballkon me pamje nga rruga e Durresit, nje ambient gatimi te ndare, nje dhome gjume, e cila gjithashtu ka akses ne ballkon, nje tualet dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Apartamenti eshte i orientuar nga Lindja dhe Perendimi duke i mundesuar baneses ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Apartamenti ofrohet per qira totalisht i mobiluar.
Zona lidhet shpejt me zonen e zogut te zi, rrugen Dritan Hoxha, rrugen Mine Peza, zonen e Qendres, zonen e Don Boskos etj.
Cmimi 450 euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mustafa Lleshi, shume prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Pozic
Me Qira 723-51A 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mustafa Lleshi, shume prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament 1+1 me qera siper Kopshti Zoologjik ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 919-1S 350 €

Apartament 1+1 me qera siper Kopshti Zoologjik ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per qira prane qendres GKAM, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje
Me Qira 123-35Z 500 €

Apartament per qira prane qendres GKAM, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Nikolla Tupe.
Banesa ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues b
Me Qira 814-43b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Nikolla Tupe. Banesa ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues buze rruge ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Selite e Vjeter, ne pjesen e siperme te Kopshtit Botanik.
Pozicion
Me Qira 424-58A 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Selite e Vjeter, ne pjesen e siperme te Kopshtit Botanik. Pozicionohet ne katin e 2te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane
Apartament ndodhet ne katin e dyte te nje nde
Me Qira 1116-56d 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane Apartament ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re. Ka ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 818-39E 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-t te nje ...


Apartament 1+1 me qira ne rrugen Karl Gega, prane ish Stacionit te Trenit ne Tirane.
Eshte e pozi
Me Qira 224-21Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Karl Gega, prane ish Stacionit te Trenit ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e ...