Apartament 1+1 per qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane

ID TRR-823-28X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 1
Sipërfaqe m2 80
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fuat Toptani

Apartament 1+1 per qera prane rruges Vilat Gjermane ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje vile te re kater kateshe.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 80 m2 dhe organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, kuzhine te vecuar, tualet, dy ballkone dhe nje korridor i cili i lidh te gjitha ambientet se bashku.
Apartamenti eshte i pabanuar me pare, i shtruar me parket, ofrohet i mobiluar me nje stil modern dhe i ofron  te gjitha elektroshtepiaket.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Apartamenti orientohet nga lindja dhe preket gjate gjithe dites nga drita natyrale.
Ne perdorim te apartamentit eshte dhe nje post parkimi brenda oborrit te viles.
Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar me te gjitha facilitetet e nevojshme prane.
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen e Elbasanit, ne rrugen 3 Vellezerit Kondi dhe ne zonen e Saukut.


Cmimi: 500 euro/ muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pa
Me Qira 317-15L 400 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Idriz Dollaku prane fushes se Ali Demit ne Tirane.
Eshte e pozicio
Me Qira 424-39Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Idriz Dollaku prane fushes se Ali Demit ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 5 ...

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati
Me Qira 1217-55L 450 €

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri, ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Pozicionohet
Me Qira 618-4a 400 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri, ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt te ...

Apartament 1+1 per qira prane rruges se Durresit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat
Me Qira 421-11V 420 €

Apartament 1+1 per qira prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter. Ka ...

Apartament per qira prane qendres GKAM, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje
Me Qira 1222-30Z 550 €

Apartament per qira prane qendres GKAM, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Me Qira 1220-27D 450 €

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ...

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat t
Me Qira 116-53b 450 €

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rruges ...