Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRR-424-30Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 2
Sipërfaqe m2 58
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kavajes

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Kavajes, prane spitalit Gjerman ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te vjeter ne rruge kryesore.
Me nje siperfaqe totale prej 58m2 eshte e organizuar ne sallon, ambient gatimi i vecuar, nje dhome gjumi, nje tualet, korridori lidhes dhe nje ballkon.
Orientimi eshte JugVeriPerendim, duke mundesuar ndricim natyral.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Shtepia eshte e sapomobiluar dhe e investuar me cdo gje te re dhe te pabanuar me pare.
Kuzhina eshte e vecuar dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, gjithashtu me dritare.
Eshte pjese e nje pallati te vjeter ne rruge kryesore.
Zona lidhet shpejt me akset rrugore si: rruga Myslym Shyri, rruga Muhamet Gjollesha, zona e Zogut te Zi, qendra e Tiranes, etj
Mundesi parkimi per residentet e pallatit.

Cmimi: 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani, prane rruges se Kosovareve ne Tirane.
Shtepia
Me Qira 324-53Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani, prane rruges se Kosovareve ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ...

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndah
Me Qira 216-57b 700 €

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndahet ne sallon, vend ...


Apartament 1+1 me qira ne rugen Peti prane Liqenit Artificial, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne
Me Qira 124-4Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rugen Peti prane Liqenit Artificial, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallat
Me Qira 1219-10L 700 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, buze rruge ...

Apartament 1+1 per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te
Me Qira 322-49V 500 €

Apartament 1+1 per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne Rrugen e Bogdaneve shum afer qendres se Tiranes.
Shtepia pozicionohet ne
Me Qira 1222-20R 550 €

Apartament me qira ne Rrugen e Bogdaneve shum afer qendres se Tiranes. Shtepia pozicionohet ne katin e shtate te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te te nje pall
Me Qira 1022-13G 500 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera te Drejtoria e Policise ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e III t
Me Qira 313-1 550 €

Apartament 1+1 me qera te Drejtoria e Policise ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e III te nje pallati te ...