Apartament 1+1 me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, ne Tirane

ID TRR-1122-15Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 2
Sipërfaqe m2 60
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu


Apartament 1+1 per qira prane rruges Mine Peza, ne Tirane.
Banesa pozicionohet ne katin e 2te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale 60m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine me akses ne ballkon, nje dhome gjumi me akses ne ballkon, nje tualet, dhe korridori lidhes.
Orientimi eshte jug-perendim duke mundesuar ndricim per gjate gjithe dites ne banese.
Jepet per qira pjeserisht i mobiluar.
Zona ka akses te shpejte me Bulevardin Zogu i pare, stacionin e trenit, rrugen Mine Peza, qendren e Tiranes etj.

Cmimi: 350 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ali Demi ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pall
Me Qira 1115-80K 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ali Demi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ...

Apartament per qira ne rrugen Haxhi Sina, midis zones se Pazarit te Ri dhe zones se Selvise ne Tiran
Me Qira 423-17Z 450 €

Apartament per qira ne rrugen Haxhi Sina, midis zones se Pazarit te Ri dhe zones se Selvise ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te
Me Qira 715-40b 250 €

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament me qera ne qendren e Tiranes, ne zonen mbas Cirkut dhe restorant Piazzes.  
Pozicio
Me Qira 116-38a 250 €

Apartament me qera ne qendren e Tiranes, ne zonen mbas Cirkut dhe restorant Piazzes.   Pozicionohet ne katin e ...

Apartament me qira ne Residencen Zirkon, rruga Kongresi Manastirit ne Tirane.
Shtepia pozicion
Me Qira 822-18Z 400 €

Apartament me qira ne Residencen Zirkon, rruga Kongresi Manastirit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 9 ...

 

Apartamente me qira ne Rrugen Pandeli Vangjeli , afer Ambasades Rumune.Te ndodhura ne nje
Me Qira 920-40i 250 €

  Apartamente me qira ne Rrugen Pandeli Vangjeli , afer Ambasades Rumune.Te ndodhura ne nje rezidence  te ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Kolombo prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Me Qira 1122-32R 260 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Kolombo prane Liqenit te Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Studenti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati
Me Qira 322-1N 430 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Studenti ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati te ri me ...