Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane

ID TRR-223-53Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 5
Sipërfaqe m2 65
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Besim Imami

Apartament me qira prane shkolles Arben Broci, ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 65m2  te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet, korridori lidhes dhe ballkon.
Apartamenti jepet me qira i mobiluar.
Orientimi i apartamentit Jug perendim duke i mundesuar baneses ndricim natyral.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Kavajes, rruga Mujo Ulqinaku, rruga Muhamet Gjollesha, zona 21 Dhjetorit etj.

Cmimi 400 euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te r
Me Qira 1215-45b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Me Qira 714-37b 300 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pall
Me Qira 420-8S 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Shtepia ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 919-41S 330 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Shtepia ka ...

Apartament 2+1 me qera afer rruges se Bogdaneve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te
Me Qira 616-45K 300 €

Apartament 2+1 me qera afer rruges se Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 520-22D 340 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament me qera ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te r
Me Qira 315-46b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane.
Pallat i ri dhe modern, shtepia pozicionohet n
Me Qira 520-23a 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane. Pallat i ri dhe modern, shtepia pozicionohet ne katin e 6 me 2 ...