Apartament 1+1 me qira ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRR-524-67Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 4
Sipërfaqe m2 70
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ullishtes

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Ullishtes, prane Hotel Radisson ne Tirane.
Pozicionohet me katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 70m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne dhomen e gjumit
Orientimi eshte Juglindje duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Salloni ka dalje direkte ne ballkon.
Shtepia ofrohet per qira e mobiluar me nje stil bashkohore.
Eshte pjese e nje pallati qe ofron ashensor dhe te mireadministruar.
Zona ka akses te shpejte me autostraden Tirane-Elbasan, zonen e Liqenit Artificial, zonen e Kopshtit Zoologjik.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Reshit Petrela, prane Ish Stacionit te Trenit ne Tirane.
Poziciono
Me Qira 1222-49R 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Reshit Petrela, prane Ish Stacionit te Trenit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Me Qira 116-10K 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e katert te
Me Qira 223-49G 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 11-te nje pallati te
Me Qira 1122-20G 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 11-te nje pallati te ri. Ofron nje ...


Apartament 1+1 me qira ne rrugen Xhanfize Keko, ne zonen e Xhamllikut ne Tirane.
Shtepia eshte e
Me Qira 124-9Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Xhanfize Keko, ne zonen e Xhamllikut ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 1+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje p
Me Qira 1118-44L 600 €

Apartament 1+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri
Me Qira 315-4b 400 €

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane
Apartament ndodhet ne katin e dyte te nje nde
Me Qira 1116-56d 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane Apartament ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re. Ka ...