Apartament 1+1 me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-621-18V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 7
Sipërfaqe m2 65 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Bogdani

Apartament 1+1 ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri, ne nje nga zonat me te njohura te Tiranes.
Duke patur nje siperfaqe rreth 65 m2, shtepia organizohet ne sallon me kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon.
Apartamenti eshte i mobiluar me mobilie druri, e shtruar me parket dhe ka hapesire te bollshme.
Salloni ka nje kondicioner, i cili siguron ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Orientimin e ka nga jug-lindja, duke lejuar hyrjen e drites se diellit ne banese.
Pallati ofron administrim dhe eshte i pajisur me ashensor.
Vendndodhja e nderteses lidhet me rrugen Vasho Pasha  dhe rrugen Brigada e VIII, me nje akses te lehte tek Bulevardi Bajram Curri.

Cmimi: 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje
Me Qira 1215-62K 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ...

Apartament me qira prane Kopshtit 4 Stinet ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te
Me Qira 1221-32N 420 €

Apartament me qira prane Kopshtit 4 Stinet ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallat te ri pa ...

Apartament 1+1 me qira prane Ambasades Polake ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Me Qira 1119-63L 400 €

Apartament 1+1 me qira prane Ambasades Polake ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter shume prane ...

Apartament 1+1 per qira prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati
Me Qira 322-44V 350 €

Apartament 1+1 per qira prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet katin e dyte t
Me Qira 720-24D 400 €

Apartament 1+1 me qira prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet katin e dyte te nje nje vile me ...

Apartament 1+1 me qira prane QSUT -se, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8 te nje pa
Me Qira 922-27Z 400 €

Apartament 1+1 me qira prane QSUT -se, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Adem Jashari ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallat
Me Qira 1218-34L 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Adem Jashari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter prane ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 121-2V 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...