Apartament 1+1 me qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane

ID TRR-524-18C
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 3
Sipërfaqe m2 62
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bilal Sina

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Bilal Sina ne Tirane .

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor .

Shtepia ka nje siperfaqe prej 62m2 dhe eshte e perbere nga nje sallon ndenje i cili ndan  te njejten hapsire me kuzhinen , nje tualet dhe nje ballkon .

Ngrohja dhe ftohja e ambientit behet neper sistemit te kondicionimit i cili pozicionohet ne te dyja dhomat .

Banesa eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe eshte e arreduar me nje mobilim modern dhe bashkekohor.

Orientimi i apartamentit eshte kryesisht verilindor duke beret e mundur keshtu ngrohjen dhe ndricimin natyral te ambientit gjate gjithe dites .

Zona ka akses te shpejte me Liqenin Artificial,Liqenin e Thate , zonen e Komunes se Parisit, autostraden Tirane Elbasan etj.


    Cmmi : 500 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira perballe Kompleksit Delijorgji, ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Shtepia pozic
Me Qira 823-9Z 470 €

Apartament 1+1 me qira perballe Kompleksit Delijorgji, ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Cerciz Topulli, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4te te nje vil
Me Qira 1122-14Z 450 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Cerciz Topulli, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4te te nje vile private. Ka nje ...

Apartament 1+1 me qera prane qendres tregtare Ring Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te n
Me Qira 1019-21L 400 €

Apartament 1+1 me qera prane qendres tregtare Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Peti, prane Liqenit Artifical ne Tirane.
Banesa pozicionohet ne ka
Me Qira 324-14Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Peti, prane Liqenit Artifical ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 3 te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjon Buzuku prane rruges se Dibres. 
Apartamenti pozicionohet
Me Qira 623-24R 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjon Buzuku prane rruges se Dibres.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 9-te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Cameria ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te
Me Qira 323-12G 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Cameria ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Marko Bocari shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Eshte e poz
Me Qira 424-57Z 550 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Marko Bocari shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament per qira ne rrugen Haxhi Sina, midis zones se Pazarit te Ri dhe zones se Selvise ne Tiran
Me Qira 423-17Z 450 €

Apartament per qira ne rrugen Haxhi Sina, midis zones se Pazarit te Ri dhe zones se Selvise ne Tirane. Pozicionohet ne ...