Apartament 1+1 me qira prane Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRR-622-42G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800 euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 93.9 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Garunja

Apartament 1+1 ne rrugen Hamdi Garunja, prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje vile, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.
Ka nje siperfaqe totale prej 93.9 m2 te organizuar ne: nje sallon, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi dhe nje verande 20 m2.
Shtepia ofrohet e mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme elektroshtepiake, ka nje mobilim modern dhe te ri.
Dhomat jane te mbushura me drite natyrale pergjate dites dhe e gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket.
Zona ne te cilen pozicionohet apartamenti eshte mjaft e qete, me ajer te paster dhe ndodhet prane sherbimeve te ndryshme.
Ka akses lehtesisht ne rrugen Liqeni I Thate, Hamdi Sina, autostraden Tirane-Elbasan.
Ne cmim jane te perfshira edhe dy post parkime.

Cmimi: 800 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te
Me Qira 714-18b 700 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri ...

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndah
Me Qira 216-57b 700 €

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndahet ne sallon, vend ...

Apartament 1+1 me qira ne fillim te rruges se Dibres, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ten je pal
Me Qira 922-31G 700 €

Apartament 1+1 me qira ne fillim te rruges se Dibres, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ten je pallati te ri me ...

Ofrohen 6 garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.
Me Qira 419-32S 750 €

Ofrohen 6 garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Ndodhen nga ...

Apartament me qira tek Bulevardi Bajram Curri, tek Pallatet Agimi, ne Tirane.
Banesa eshte e pozici
Me Qira 223-44Z 700 €

Apartament me qira tek Bulevardi Bajram Curri, tek Pallatet Agimi, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 ...

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane
Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te
Me Qira 419-21T 850 €

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ...

Apartament 1+1 per qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te
Me Qira 1121-32V 700 €

Apartament 1+1 per qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te
Me Qira 916-40K 900 €

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim te nje nga ...