Apartament 1+1 me qira prane Qendres se Tiranes

ID TRR-922-23Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 3
Sipërfaqe m2 95
Dhoma 1
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Barrikadave

Apartament me qira ne rrugen e Barrikadave, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje vile private 4 kateshe prane gjimnazit Sami Frasheri.
Ka nje siperfaqe totale 95m2 dhe organizohet ne kuzhine se bashku me sallon e cila ka dalje ne ballkon, nje dhome gjumi, dy  tualete dhe korridori lidhes.
Banesa eshte totalisht e mobiluar me cdo gje te nevojshme per nje jetese sa me komode.
Eshte e orientuar nga Jugu duke i mundesuar baneses ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga sistem chiller dhe kondicioner.
Gjithashtu apartamenti ka dhe oxhak i cili mundeson ngrohjen e baneses.
Zona ka akses te lehte ne rrugen e Reshit Petrela, Bulevardin Zogu I Pare, qendren e Tiranes etj.


Cmimi 500 euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne ne rrugen e Elbasanit, prane Liceut Artistik ne Tirane.
Shtepia pozi
Me Qira 623-42Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne ne rrugen e Elbasanit, prane Liceut Artistik ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pal
Me Qira 919-46L 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri shume ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane.
Pallat i ri dhe modern, shtepia pozicionohet n
Me Qira 520-23a 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane. Pallat i ri dhe modern, shtepia pozicionohet ne katin e 6 me 2 ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 118-50L 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera prane qendres se Tiranes, ne rrugen e Bogdaneve.

Pozicionohet ne katin e 8
Me Qira 815-41m 450 €

Apartament 1+1 me qera prane qendres se Tiranes, ne rrugen e Bogdaneve. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati ...

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat t
Me Qira 116-53b 450 €

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament  me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Apartamenti  ndodhet ne kat
Me Qira 1015-15K 450 €

Apartament  me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 8-te banim ne ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.

Banesa ndodhet ne nje lagje
Me Qira 214-8b 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Banesa ndodhet ne nje lagje mjaft te qete te ...