Apartament 1+1 me qira prane rruges se Kavajes, ne Tirane

ID TRR-922-29Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 1
Sipërfaqe m2 85
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Stavri Themeli

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Stavri Themeli, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 1 te nje vile 4 kateshe.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme 85m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet, nje depo, dhe korridori lidhes.
Banesa jepet me qira e mobiluar dhe e pabanuar me pare.
Eshte e orientuar nga Perendimi duke i mundesuar baneses ndricim natyral.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet nga kondicioner i vendosur ne cdo ambient.
Gjithashtu shtepia disponon dhe nje post parkimi ne cmim.
Zona ka akses te shpejte me rrugen e Kavajes, ish Fushen e Aviacionit, 21 dhjetorin, Unazen e Re etj.

Cmimi 500 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne fund te rruges Hoxha Tahsim, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1 te nje vile priv
Me Qira 1122-3Z 400 €

Apartament me qira ne fund te rruges Hoxha Tahsim, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1 te nje vile private ne kryqezimin e ...

Apartament 1+1 per qira prane rrethrrotullimit te Saukut te Vjeter, ne rrugen Xhebrahimet ne Tirane.
Me Qira 1023-32X 400 €

Apartament 1+1 per qira prane rrethrrotullimit te Saukut te Vjeter, ne rrugen Xhebrahimet ne Tirane.  Apartamenti ...

Apartament 1+1 me qira ne Kompleksin Siri 2 ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne
Me Qira 823-3Z 450 €

Apartament 1+1 me qira ne Kompleksin Siri 2 ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 10 dhe te ...

Apartament per qira ne rrugen Haxhi Sina, midis zones se Pazarit te Ri dhe zones se Selvise ne Tiran
Me Qira 423-17Z 450 €

Apartament per qira ne rrugen Haxhi Sina, midis zones se Pazarit te Ri dhe zones se Selvise ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Me Qira 1018-41L 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri shume prane me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Jordan Misja prane Institutit Harry Fultz ne Tirane.
Apartamenti p
Me Qira 423-11R 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Jordan Misja prane Institutit Harry Fultz ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne ...


Apartament me qira ne rrugen e Barrikadave prane qendres se Tiranes.
Ka nje siperfaqe totale 55m2
Me Qira 323-16Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen e Barrikadave prane qendres se Tiranes. Ka nje siperfaqe totale 55m2 dhe organizohet ne ...

Apartament 1+1 me kuzhine te vecuar me qira ne ne rrugen Muhamet Gjollesha, shume prane zones se 21
Me Qira 623-40Z 450 €

Apartament 1+1 me kuzhine te vecuar me qira ne ne rrugen Muhamet Gjollesha, shume prane zones se 21 Dhjetorit dhe ...