Apartament 1+1 me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-624-1A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 570
Kati 6
Sipërfaqe m2 63
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica, prane Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 63m2 dhe organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar, eshte i sapo rikonstruktuar dhe i shtruar me parket.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga nje kondicioner i vendosur ne sallon.
Pallati eshte i mirembajtur dhe ka nje administrim te mire.
Ka akses direkt ne Parkun e Liqenit dhe zonen perreth Stadiumit Air Albania.


Cmimi: 570 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane.
Pallat i ri dhe modern, shtepia pozicionohet n
Me Qira 520-23a 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane. Pallat i ri dhe modern, shtepia pozicionohet ne katin e 6 me 2 ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi  ne Tirane.

Pozicionohet ne katin &
Me Qira 615-55m 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi  ne Tirane. Pozicionohet ne katin  e tete te nje ...

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Square 21 ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Banesa eshe e pozicio
Me Qira 124-19Z 700 €

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Square 21 ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Banesa eshe e pozicionuar ne katin e 8 ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 222-24N 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje p
Me Qira 1118-44L 600 €

Apartament 1+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament 1+1 me qera prane pasticeri Venecia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 518-59d 650 €

Apartament 1+1 me qera prane pasticeri Venecia ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyt
Me Qira 1215-55K 500 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje objekti te ...

Apartament me qira ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3te te nje pallati te ri me
Me Qira 1022-14Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3te te nje pallati te ri me ashensor tek ...