Apartament 1+1 me qira prane Stadiumit Air Albania ne Tirane

ID TRR-622-15Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 49.5 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Hima

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Dervish Hima. 
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. 
Ka nje siperfaqe 49.5m2 te organizuar ne sallon ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, korridor dhe 1 tualet. 
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet nga nje kondicioner qe eshte i pozicionur ne sallon.
Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.
Zona lidhet shpejt me Qendren si dhe me Liqenin Artificial te Tiranes.

Cmimi: 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 6-te dhe te fundit n
Me Qira 816-3b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te dhe te fundit ne nje pallat te ...

Apartament 1+1 per qira prane hotel Dinasty ne Tirane
Apartamenti  ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 620-17V 300 €

Apartament 1+1 per qira prane hotel Dinasty ne Tirane Apartamenti  ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te t
Me Qira 819-44S 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile dhe ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Androkli Kostallari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje p
Me Qira 421-14V 300 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Androkli Kostallari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 1+1 me qira perballe Kompleksit Delijorgji, ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Shtepia pozic
Me Qira 823-9Z 470 €

Apartament 1+1 me qira perballe Kompleksit Delijorgji, ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mustafa Lleshi, shume prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Pozic
Me Qira 723-51A 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mustafa Lleshi, shume prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament 1+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 12te te nje pallati te ri m
Me Qira 1122-64V 450 €

Apartament 1+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 12te te nje pallati te ri me 2 ashensore, ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Fortuzi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat
Me Qira 815-4b 350 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues prane ...