Apartament 1+1 me qira prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRR-1121-16V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 5
Sipërfaqe m2 85
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frosina Plaku

Apartament 1+1 modern per qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te sapo ndertuar. 
Ka nje siperfaqe prej 85 m2 dhe organizohet ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon i madh. 
Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar, cdo gje e re, moderne dhe mjaft cilesore. 
Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicioner i madh i vendosur ne sallon. 
Pozicionimi jugu ben te kete ndricim te bollshem natyral gjate gjithe dites. 
Ballkoni mjaft spacioz me pamje te lire te qytetit dhe dalje nga cdo ambient. 
Pallati i sapo ndertuar ofron ashensor, administrim, fasade e ventiluar etj.
Ka akses te lehte ne rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen Artan Lenja dhe rrugen e Kavajes. 

Cmimi: 400 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ali Demi ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pa
Me Qira 1115-80K 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ali Demi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Viktor Eftemiu, prane zyrave te KESH ne Tirane.

Apartamenti ndodhet
Me Qira 1217-54R 265 €

Apartament me qera ne rrugen Viktor Eftemiu, prane zyrave te KESH ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te ...

Apartament me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe
Me Qira 317-11L 350 €

Apartament me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron administrim ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut tek pallatet Agimi, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e I
Me Qira 818-29E 330 €

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut tek pallatet Agimi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e I-re te nje pallati ...

Apartament 1+1 me qera perballe shkolles ‘Petro Nini Luarasi’ ne Tirane.
Apartamenti po
Me Qira 313-43 350 €

Apartament 1+1 me qera perballe shkolles ‘Petro Nini Luarasi’ ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin ...

Apartament 1+1 me qera shume prane Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje palllati
Me Qira 217-15L 300 €

Apartament 1+1 me qera shume prane Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje palllati te ri buze rruge ...

Apartament me qera rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne aktin e 5-te te nje pallati te ri b
Me Qira 517-31L 300 €

Apartament me qera rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne aktin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Isa Boletini prane rruges se Dibres.
Shtepia pozicionohet ne katin
Me Qira 823-11R 390 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Isa Boletini prane rruges se Dibres. Shtepia pozicionohet ne katin e 6-te te nje ...