Apartament modern 1+1 per qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane

ID TRR-322-49V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 9
Sipërfaqe m2 55.2 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Islam Alla

Apartament 1+1 per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje sipefaqe prej 55.2 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe korridor.

Shtepia ofrohet e mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese komode.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicioner te vendosur ne cdo dhome.

Pozicionimi nga jug-perendimi sidhe fasada e madhe prej xhami ofron ndricim te bollshem dhe nje pamje fantastike te qytetit.

Pallati ofron administrim dhe siguri.

Ka akses te lehte ne rrugen Myslym Shyri, rrugen e Kavajes dhe rrugen Him Kolli.

Cmimi: 500 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes.

Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri
Me Qira 219-18L 600 €

Apartament 1+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament  1+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba prane Sheshit Skenderbej.
Apartamenti  ndo
Me Qira 323-11R 550 €

Apartament  1+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba prane Sheshit Skenderbej. Apartamenti  ndodhet ne katin e ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Isa Boletini prane rruges se Dibres.
Shtepia pozicionohet ne katin
Me Qira 823-11R 390 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Isa Boletini prane rruges se Dibres. Shtepia pozicionohet ne katin e 6-te te nje ...

Apartament 1+1 me qera  shume prane Fakultetit te Shkencave te Natyres.

Shtepia ndodhet ne k
Me Qira 1218-17L 400 €

Apartament 1+1 me qera  shume prane Fakultetit te Shkencave te Natyres. Shtepia ndodhet ne katin e 8-te te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Marko Bocari shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Eshte e poz
Me Qira 424-57Z 550 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Marko Bocari shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament me qira ne Rrugen e Bogdaneve shum afer qendres se Tiranes.
Shtepia pozicionohet ne
Me Qira 1222-20R 550 €

Apartament me qira ne Rrugen e Bogdaneve shum afer qendres se Tiranes. Shtepia pozicionohet ne katin e shtate te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica, prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Pozic
Me Qira 1122-69V 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica, prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat t
Me Qira 116-53b 450 €

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rruges ...