Apartament 1+1 me qira prane zones se Selvise ne Tirane

ID TRR-423-17Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 5
Sipërfaqe m2 63
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Sina

Apartament per qira ne rrugen Haxhi Sina, midis zones se Pazarit te Ri dhe zones se Selvise ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te nje pallati te ri me ashensor por te mirembajtur.
Banesa ka siperfaqe totale prej 63 m2 te organizuar ne sallon ndenje se bashku me ambientin e kuzhines, 1 dhome gjumi, 1 tualet, dhe 1 ballkon.
Apartamenti eshte i mobiluar me nje mobilim bashkohore.
Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionerit te vendosur ne sallon.
Orientimi i Apartamentit eshte Perendim duke bere qe apartamenti te jete plot drite.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati me ashensor qe ofron adminstrim, ashensor dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona ka akses te shpejte ne zonen e Pazarit te Ri, zonen e Selvise, rrugen e Dibres, rrugen Bardhyl etj.

Cmimi 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Me Qira 116-10K 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 520-22D 340 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Stavri Themeli, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 1
Me Qira 922-29Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Stavri Themeli, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 1 te nje vile 4 ...

Apartament 1+1 me qira në rrugën Nikolla Tupe në Tiranë.
Banesa ndodhet në
Me Qira 421-44V 400 €

Apartament 1+1 me qira në rrugën Nikolla Tupe në Tiranë. Banesa ndodhet në katin e ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mic Sokoli, pas Pallatit te Sportit Asllan Rusi ne Tirane.

Ndodh
Me Qira 1018-9E 320 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mic Sokoli, pas Pallatit te Sportit Asllan Rusi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ...

Apartament me qira tek Piazza  prane qendres ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 3 te nje pall
Me Qira 322-53N 400 €

Apartament me qira tek Piazza  prane qendres ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues i ...

Apartament 1+1  me qera ne kompleksin ne rrugen Artan Lenja ne Tirane.

Apartamenti ndodhet n
Me Qira 118-8d 350 €

Apartament 1+1  me qera ne kompleksin ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ne katin e ...

Apartament 1+1 me qera afer zones se Bllokut dhe Liqenit te Tiranes.

Shtepia ndodhet ne katin e 7
Me Qira 1218-31S 500 €

Apartament 1+1 me qera afer zones se Bllokut dhe Liqenit te Tiranes. Shtepia ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati ...