Apartament 1+1 me qira prane zones se Selvise ne Tirane

ID TRR-823-21Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 4
Sipërfaqe m2 50
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 4 Deshmoret

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 4 Deshmoret, prane zones se Selvise ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 50m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, dhe nje tualet.
Orientimi nga Lindja mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ne te dy ambientet eshte i vendosur kondicioneri qe mundeson ngrohjen dhe ftohjen.
Banesa jepet me qira totalisht e mobiluar dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si zona e Pazarit te Ri, rruga e Dibres, rruga Bardhyl etj.

Cmimi 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese te re.

Siperfaqja totale e apartamentit eshte
Me Qira 617-47K 330 €

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese te re. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 47 m2 e organizuar ...

Apartament me qira ne rrugen Benjamin Kruta, tek ish Fusha Aviacionit, ne Tirane.
Banesa eshte e po
Me Qira 223-21Z 400 €

Apartament me qira ne rrugen Benjamin Kruta, tek ish Fusha Aviacionit, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 1+1  me qira ne rrugen Petro Korcari, shume prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane.
Shte
Me Qira 623-39Z 400 €

Apartament 1+1  me qira ne rrugen Petro Korcari, shume prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne ...

Garsoniere me qira prane Kompleksit Magnet, ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Banesa eshte e pozicion
Me Qira 1122-66Z 350 €

Garsoniere me qira prane Kompleksit Magnet, ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2te ...

Apartament modern 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane.

Apartamenti ndodhe ne katin e V-te t
Me Qira 813-17 350 €

Apartament modern 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhe ne katin e V-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Dervish Hima. 
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati t
Me Qira 622-15Z 400 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Dervish Hima.  Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te te nje
Me Qira 519-43L 420 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje palllati te ri ...

Apartament 1+1 per qira prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati
Me Qira 322-44V 350 €

Apartament 1+1 per qira prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...