Apartament 1+1 me qira tek Residenca Kodra e Diellit 1 ne Tirane

ID TRR-323-32Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 1
Sipërfaqe m2 75
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Residenca Kodra e Diellit 1

Apartament 1+1 me qira tek Residenca Kodra e Diellit 1 ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te ri brenda ne residence.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 75m2  te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte Perendim duke i mundesuar baneses ndricim natyral dhe pamje te lire ne residence.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Shtepia eshte e shtruar me parket dhe tualeti eshte i saporinovuar.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati qe ofron administrim, dhe i siguruar me roje 24h.
Pallati eshte pjese e nje Residence qe ofron qetesi, siguri, dhe administrim.
Ka akses direkt ne zonen e Kopshtit Botanik, Komunen e Parisit, zonen e Selites, zonen e ish Kishes Eleonore.
Ne cmim eshte i perfshire adminstrimi i residences dhe apartamentit si dhe nje post parkimi.

Cmimi 500 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira prane rruges Driten Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri
Me Qira 821-9V 400 €

Apartament me qira prane rruges Driten Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri te ndertuar vitet e ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyt
Me Qira 1215-55K 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje objekti te ...

Apartament 1+1 me qera ne prane rruges Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Me Qira 819-37L 400 €

Apartament 1+1 me qera ne prane rruges Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament me qira prane shkolles Arben Broci, ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane.
Banesa eshte e p
Me Qira 223-53Z 400 €

Apartament me qira prane shkolles Arben Broci, ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament  me qira  mbrapa Gjimnazit Partizani  ne Tirane 
Shtepia ndodhet ne
Me Qira 1020-37i 400 €

Apartament  me qira  mbrapa Gjimnazit Partizani  ne Tirane  Shtepia ndodhet ne katin e dhjete te ...

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri pr
Me Qira 315-4b 400 €

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera mbrapa Ring Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri
Me Qira 618-25L 400 €

Apartament 1+1 me qera mbrapa Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri me kushte shume ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri
Me Qira 1017-26L 370 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane rruges ...