Apartament 1+1 me qira tek Residenca Zirkon, ne Tirane

ID TRR-922-27Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 8
Sipërfaqe m2 67
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit

Apartament 1+1 me qira prane QSUT -se, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme 67m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, nje dhome gjumi qe gjithashtu ka akses ne ballkon, nje tualet dhe korridori lidhes
Banesa jepet me qira e mobiluar dhe e pabanuar me pare.
Eshte e orientuar nga Jugu duke i mundesuar baneses ndricim natyral.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet nga kondicioner i vendosur ne sallon.
Gjithashtu shtepia ofron pamje te lire dhe te kendshme .
Zona ka akses te shpejte me rrugen e Dibres, Oxhakun, rrugen Bardhyl etj.

Cmimi 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti prane Sheshit Willson ne Tirane.

Banesa ndodhet ne ka
Me Qira 717-50K 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti prane Sheshit Willson ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 9-te te nje ...

Apartament 1+1 me qera prane qendres tregtare Concord Center ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-t
Me Qira 1119-1L 320 €

Apartament 1+1 me qera prane qendres tregtare Concord Center ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ...

Apartament me qira tek Residenca Zirkon, ne rrugen Kongresi i Manstirit ne Tirane.
Pozicionohet ne
Me Qira 423-43Z 300 €

Apartament me qira tek Residenca Zirkon, ne rrugen Kongresi i Manstirit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9 te nje ...


Apartament 1+1 me qira ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit.
Me Qira 823-54Z 450 €

Apartament 1+1 me qira ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit. Shtepia ...

Apartament 1+1 per qira prane shkolles Osman Myderizi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyt
Me Qira 820-1D 280 €

Apartament 1+1 per qira prane shkolles Osman Myderizi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ten je pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pall
Me Qira 518-25L 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, shume prane shkolles se Baletit ne Tirane.
Sht
Me Qira 723-36Z 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, shume prane shkolles se Baletit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Kolombo prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Me Qira 1122-32R 260 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Kolombo prane Liqenit te Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ...